Замовте ваги за телефоном:

+38 (067) 370 12 05
  • Фасувальні настільні ваги РС-Ф

Ваги внесені в реєстр органу оцінки відповідності під №UA.TR.113-0143-18.

Виготовляються відповідно ДСТУ EN 45501:2015.

Дані моделі настільних ваг відмінно підійдуть для багатьох галузей. Наприклад, харчова, хімічна, металообробна промисловість. Також вони будуть корисні в сфері сільського і рибного господарства. Кожна модель, представлена на сайті, має всі сертифікати якості, тому ми можемо сміливо гарантувати, що Ви будете задоволені придбанням.

Чому ми так упевнені в тому, що Ви точно звернете увагу на наші фасувальні ваги?

- Легкі і міцні. Корпуси наших ваг зроблені з пластика і мають накладку з нержавіючої сталі, що робить їх зручними для транспортування і перенесення з однієї робочої локації на іншу. Це дає можливість більш гнучко організувати роботу.

- Точні і функціональні. Моделі наших фасувальних ваг оснащені лічильною функцією, яка дає можливість зробити фасування продукції більш точним. Наприклад, для розфасовки різних сипучих сумішей і різного виду круп. Також, дана функція буде корисна не тільки на виробництві та на складах, а й в ресторанах, магазинах і кафе.

- Надійні і довговічні. Наші ваги оснащені потужним акумулятором, який дозволяє здійснювати автономну роботу без підзарядки не менше 40 годин. Крім того, ми даємо гарантію на 12 місяців після придбання будь-якої одиниці фасувальних ваг. Так що Ви можете бути впевнені в їхній якості.

- Зручні і практичні. Ваги фасувальні оснащені зручними інтерфейсами - Ethernet або RS232. Вони мають функції автоматичної ануляції, режимом дозування, штучного зважування, а також мають можливість підключення автоматичного "економ" режиму і вибірки маси тари.

Фасувальні настільні ваги РС-Ф

  • Модель: РС-Ф
Замовити