Замовте ваги за телефоном:

+38 (067) 370 12 05

Ваги фасувальні (настільні рахункові ваги) застосовуються в харчовій, металообробній, хімічній промисловості, в сільському, рибному господарстві та інших сферах.

Настільні ваги від компанії «Вагові Рішення» мають корпус з високим класом захисту і велику чашу ваг з нержавіючої сталі. Чудовий РК-дисплей з підсвічуванням і функцією відстеження ємності, індикаторами перевантаження, низьким рівнем заряду акумулятора і автоматичним відключенням живлення робить ваги дуже зручними. Вони працюють з адаптером змінного струму або акумулятором для портативності.

Настільні ваги обладнані лічильною функцією для можливості точного фасування продукції. Ця функція потрібна для підрахунку метизів, розфасовки круп, сипучих сумішей, кондитерських виробів, при розливанні фарб і інших видах фасування. Також настільні фасувальні ваги широко застосовуються в їдальнях, кафе, ресторанах, на хлібозаводах.

Ваги забезпечують швидке і просте контрольне зважування, що необхідно в касових зонах або точках контрольного споживчого переважування товару.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)