Замовте ваги за телефоном:

+38 (067) 370 12 05

Комплектуючі вагового обладнання підібрані тільки від кращих світових виробників, де вся продукція сертифікована стандартами якості OIML R60 та ISO 9001: 2000.

Таким чином ми забезпечуємо високу точність, надійність та гарантію на довгий термін експлуатації всіх комплектуючих ваг Вагові Рішення.

Ми підтримуємо на складі запаси таких брендів, як

Базовим пристроєм сучасних систем вимірювання ваги, є Тензометричний датчик.

Його конструкція заснована на пружному механічному елементі, який піддається деформації з нанесеним на нього тензометричним мостом, що складається з тензорезисторів, з’єднаних в різні електричні схеми. При впливі на датчик зовнішнього навантаження, внаслідок деформації, порушується симетрія вимірювального моста і на вимірювальних висновках виникає електричний сигнал пропорційний прикладеному впливу на датчик.

Тензодатчикам властиві такі характеристики як:

  • корозійностійкість;
  • водонепроникність;
  • вибухо- та іскробезпечність;
  • стійкість до ударних навантажень.

Тензометричний кабель – це спеціальний екранований кабель, зроблений з міді з малим загасанням сигналу, і малим електричним опором.

Застосовується в різних тензометричних системах для комутації тензометричного обладнання з вторинної ваговимірювальної та вагодозуючою апаратурою, а також для підключення вторинних перетворювачів до ПК.

Призначений для передачі сигналу від сполучної коробки до вагового індикатора.

Сполучна коробка – це функція підсумовуючої плати з’єднання між собою групи тензодатчиків, для формування результівного сигналу про вагу.

Сполучна коробка входить до складу електронних ваг і вагодозуючих систем, також виконує дуже важливу функцію – це вирівнювання кутових навантажень, незалежно від розташування вантажу на вантажопідйомний пристрій.

Ваговий індикатор – використовується в пристроях електронних ваг різного типу та призначення. Цей прилад використовується в системах виміру ваги, які не вимагають широкої функціональності, а також у вирішенні завдань АСУТП і в галузі управління технологічним процесом. Застосовуються в електронних вагах статичного зважування різних типів і конструкцій.

Виносне дублююче табло – це табло, що світиться, призначене для дублювання показань ваги та іншої різної інформації, має вмонтоване джерело світла, в металевому корпусі. Застосовується в автомобільних вагах та різних галузях промисловості.

Ці та інші комплектуючі для автоматизації вагових комплексів Ви отримуєте при замовленні вагового обладнання у компанії Вагові Рішення. Тільки якісні та надійні складові роблять наші ваги кращими та користуються великим попитом у підприємств для вимірювання точної ваги!

У даній категорії немає товарів.