Замовте ваги за телефоном:

+38 (067) 370 12 05

Лінійка настільних ваг від компанії «Вагові Рішення» спроектована таким чином, щоб пропонувати оптимальну якість за прийнятною ціною, та гарантувати надійність, швидкість роботи і точність.

Зручна клавіатура, великий рідкокристалічний дисплей та вбудована система зберігання даних дають повний набір функцій, які рідко зустрічаються в даній цінової категорії - це гарантія, що вони будуть виділятися на тлі інших пропонованих на ринку торгових ваг. В першу чергу цільовим ринком є харчова промисловість та виробники, які шукають рішення для базового переносного зважування при економічній ціні. Завдяки своїй міцній конструкції та швидкості стабілізації, наші товарні ваги також добре підходять для контрольно-вагових застосувань на підприємствах будь-яких напрямків діяльності, де важлива точність зважування.

Легка, компактна конструкція і високоякісна акумуляторна батарея роблять настільні ваги повністю переносним і мобільним пристроєм для роботи в будь-якому місці установки, в тому числі і в складних умовах експлуатації.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)