Замовте ваги за телефоном:

+38 (067) 370 12 05

Модернізація ваг

Компанія «Вагові Рішення» може модернізувати Ваші механічні ваги з отриманням технічних характеристик після модернізації, аналогічних новим автомобільним вагам від лідерів ринку.

При модернізації автомобільних ваг виконуються наступні роботи: зняття зважувальної платформи механічних ваг, демонтаж кронштейнів, голів, призм, залишаючи тільки раму вагової платформи. Якщо поточна довжина платформи занадто коротка, її можна подовжити або додати ще одну платформу потрібної довжини. При необхідності, платформа очищується, покривається антикорозійним покриттям і фарбується.

Далі під вантажоприймальну платформу встановлюються датчики ваги, з'єднуються монтажними пластинами і платформа для зважування опускається на тензодатчики. Верхня опорна плита приварена до рами вантажоприймальної платформи, а нижня до металевих пластин і забетонована в опорні колони. Виконується прокладання кабельних трас, монтаж тензометричних коробок. У приміщенні вагової встановлюється ваговий індикатор і з'єднується з комп'ютером вагаря. Для зручності роботи встановлюється програмне забезпечення для зважування та обліку.

Автоваги проходять калібрування та метрологічну повірку, персонал клієнта навчається роботі з вагами.

Технічне обслуговування

Наявність довіреного і надійного постачальника послуг - запорука успішного і прибуткового бізнесу. «Вагові Рішення» прагнуть максимізувати безперебійність роботи важливого компонента бізнесу клієнтів - ваг.

Довічна підтримка Ваших ваг і обладнання.

Ми прагнемо забезпечити високоякісну сервісну підтримку на весь термін служби для всього нашого вагового обладнання. Фахівці готові до установки і обслуговування Вашого обладнання, включаючи регулярне калібрування та ремонт.

Максимізація ефективності і збільшення тривалості роботи.

Орієнтація на регулярне профілактичне обслуговування дозволяє Вашому обладнанню працювати з максимальною ефективністю і знижує ймовірність аварійних збоїв. Наші висококваліфіковані фахівці з технічного обслуговування постійно будуть з Вами на зв'язку, щоб виявити потенційні проблеми до того, як вони виникнуть та забезпечити надійну і точну роботу Вашого обладнання.

Послуги з калібрування і періодичної перевірки.

Ми забезпечимо точність і відповідність Вашого обладнання. Пропонуємо перевірити вагове обладнання, яке використовується для торгівлі, а також стандартні акредитовані послуги з калібрування.

Постійне навчання для оптимізації одержуваної підтримки.

Кожен технічний фахівець проходить безперервне навчання, щоб удосконалювати навички ремонту та обслуговування, і постійно знаходиться в курсі основних новин і течій в області вагового обладнання.